پروفیل آلومینیوم

پروفیل اکستروژن آلومینیوم – پروفیل آلومینیوم چیست؟

پروفیل اکستروژن آلومینیوم – پروفیل آلومینیوم چیست؟

پروفیل اکستروژن آلومینیوم به عنوان یکی از پر مصرف ترین بخش مصارف آلومینیوم به حساب می آید. همچنین عمده مصارف پروفیل آلومینیوم در صنایع مختلف وجود دارد. روند افزایش و میزان مصرف ظاهری که تفاصل بین واردات + تولید در داخل کشور و صادرات است بیشتر از روند میزان تولید آلومینیوم در کشور می باشد . این افزایش واردات آلومینیوم است که پاسخگوی نیاز روزافزون بازار است در واقع بیش از دو سوم مصرف فعلی بازار در ایران از واردات تامین می گردد. بررسی های بازار یابی تخمین تقاضا شامل مصرف داخلی و صادرات برنامه ای، نشان می دهد که طی 10 سال آینده تولید آلومینیوم در کشور باید به 1.5میلیون تن در سال افزایش یابد و بنابراین لازم است واحدهای جدید تولید آلومینیوم در کشور احداث شود . به علاوه تغییر نوع مصرف بخصوص در تولیداتی مانند اتومبیل سازی، واگن سازی و … مقدار مصرف را به حتی بالاتر از این مقدار نیز افزایش خواهد داد. بر اساس استراتژی توسعه صنعت آلومینیوم کشور که توسط وزارت صنایع و معادن که بر اساس سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است دستیابی به مقام برتر در منطقه برای تولید آلومینیوم اولیه و تولید بالغ بر 800 هزار تن آلومینیوم در پایان برنامه چهارم توسعه و حدود 1.5 میلیون تن در پایان برنامه پنجم توسعه اجتناب ناپذیر است. آن چه که در آمار مصرف سرانه آلومینیوم در 20 سال آینده پیش بینی شده از 6 کیلو به 10 کیلو می رسد. بالاترین مصرف سرانه در دنیا کانادا و آمریکا با سرانه مصرف 30.27 و 94.22 کیلوگرم است.

اما سهم صنایع مختلف از بازار پروفیل اکستروژن آلومینیوم

– صنعت حمل و نقل 26% – صنعت بسته بندی 20% – صنعت ساختمان 20% – صنعت برق 9% – صنعت تجهیزات و تاسیسات 8% – کالای مصرفی 6% – سایر صنایع 11% هدف اصلی در این طرح جهت ارزش آفرینی در صنعت آلومینیوم قرار گرفتن ما بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان کالا ها و محصولات آلومینیومی و به ویژه پروفیل های اکستروژن میباشد .

چرا آلوم طرح پاسارگاد؟

فعالیت ما در این عرصه به گونه ای است طراحی مناسب نقشه ، ساخت قالب اکستروژن مناسب و با کیفیت ، ارائه متد های علمی هنگام فرآیند تولید پروفیل آلومینیوم و آبکاری ، دقت دربسته بندی و همچنین زمانبندی دقیق و مناسب در فرآیند تولید باعث کاهش هزینه وافزایش قابل توجه کیفیت محصول نهایی سبب وجه تمایز ما میگردد. استفاده از این متد های علمی که موجب کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت کالا میشود موجب گردیده است تا بتوانیم رقابتی مناسب با محصولات وارداتی ایجاد نماییم. عدم تعامل فنی و تکنیکی ما بین تولید کننده و مصرف کننده بر سر یک محصول با المان ها ی فنی موجب گردیده است .مسائلی نظیر خلا اطلاعات تکنیکی در مصرف کننده و عدم پاسخگویی از طرف تولید کننده در این روابط ایجاد گردد که این واحد با ایجاد این تعاملات فنی موجب تسهیل مذاکرات و جلب نظر طرفین می گردد. در این راستا ،این شرکت با بهره‌گیری و تلفیقی از نیروهای متخصص ، با تجربه و تحصیل کرده در صنایع آلومینیوم و حسابداری صنعتی ، سعی در حل مشکلات بیان شده و بهینه کردن قیمت تمام شده و افزایش کیفیت را دارد.
5/5 - (2 امتیاز)
اسکرول به بالا