پروفیل هندریل آلومینیوم -آلوم طرح پاسارگاد

پروفیل هندریل آلومینیومی : یکی از فاکتور های معماری مدرن

پروفیل هندریل آلومینیومی چیست؟ پروفیل های هندریل های آلومینیومی معمولا در راهرو ها ، حفاظ های شیشه ای و راه پله ها و استخرها و حفاظ پاساژ ها دیده میشوند و در ساخت انواع جانپناه ها مورد استفاده قرار میگیرند.

هندریل های آلومینیومی یکی از پر کاربرد ترین فریم های شیشه  و در این عرصه به نام و پرکاربرد هستند و به عنوان گیره و نگهدارنده شیشه عمل میکندبه گونه ای که ایمنی و استحکام شیشه به عنوان یک حفاظ قابل اطمینان شمرده می شود این پروفیل آلومینیوم نوعی محصول اکستروژنی است که بر اساس نیاز با مقطعی خاص و استحکام مورد نظر تولید و اکسترود می شود.

چرا آلومینیوم؟

فلز آلومینیوم با آلیاژ های گوناگون قابلیت این را دارد که نیاز های بخش های مختلف صنعت را تامین کند. آلومینیوم چون فلزی ارزان تر نسبت به رقبای خود است و مقاومت بالایی در برابر خوردگی که دارد، سهم بزرگی از بازار ابزار آلات را به خود اختصاص داده است و ارزش خرید به نسبت بالایی دارد.

قابلیت برخی از آلیاژهای آلومینیوم در زمینه اکسترود پذیری سبب شده که در  هندریل الومینیومی که به صورت اکسترود قابل تولید است مورد استفاده قرار گیرد.

این آلیاژها که عمدتا از گروه 6000 می باشند به دلیل ایج پذیری مناسب و پس از عملیات آنودایزینگ ظاهر قابل قبول برای نما خواهند داشت. لذا آلومینیوم بهترین گزینه برای این نوع نگه دارنده های شیشه ای  می باشد.

پروفیل هندریل آلومینیومی در حفاظ های شیشه ای

با پیشرفته شدن ساختمان سازی و به وجود آمدن طراحی های مدرن استفاده از نما های شیشه با فریم های اکسترود آلومینیوم یکی از پرطرفدار ترین سبک های معماری است.

صنعت ساختمان سازی به این سمت و  سو می رود که با نرده های شیشه ای به جای نرده های بتنی یا چوبی ظاهر زیبا تری به راه پله ها یا بالکن ها بدهد. شیشه های به کار رفته در این حفاظ ها دارای استحکام بالایی بوده و از نوع شیشه سکوریت هستند.

چرا آلوم طرح؟

تماس-باما

 

آلوم طرح پاسارگاد با مشاوره رایگان به همه شما عزیزان و به همراه  داشتن متخصصین حرفه ای  در این زمینه این افتخار را دارد که هندریل های مورد نیاز شما را با سطح مقطع دلخواهتان تولید کند. آلوم طرح همراه قابل اطمینان شما در این پروسه خواهد بود. 

برای ساخت جانپناه به این پروفیل های آلومینیومی نیاز خواهید داشت

انواع هندریل های آلومینیومی

خرید انواع مقاطع هندریل آلومینیومی – مشاوره رایگان

فروشگاه آلوم طرح پاسارگاد، مرجع خرید انواع هندریل است. شما میتوانید باتماس با متخصصین ما از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

2 در مورد “پروفیل هندریل آلومینیومی : یکی از فاکتور های معماری مدرن”

  1. بازتاب: پروفیل پارتیشن آلومینیومی -پروفیل پارتیشن آلومینیومی همراه با انواع شیشه | padtejarat

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا