پروفیل قوطی آلومینوم - قیمت قوطی آلومینیومی

خرید پروفیل قوطی آلومینیوم

پروفیل قوطی آلومینیوم ممکن است در هر صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. این پروفیل های آلومینیومی به دلیل شکل ساده و کاربردیشان ، به عنوان سطح مقطع عمومی پروفیل آلومینیوم کاربرد دارند.

قوطی های آلومینیومی انواع و اقسام دارند. این پروفیل های آلومینیومی در ویژگی های آن ها مانند : ضخامت ، عرض ، ارتفاع و آلیاژ اولیه آن ها  با هم متفاوت باشند.

مهم ترین عامل در کیفیت ساخت قوطی های آلومینیومی آلیاژ مورد استفاده در ساخت این ابزار است. این آلیاژ ممکن است از سری ۶۰۰۰ یا ۷۰۰۰ باشند و هرکدام از آن ها ویژگی خاص خود را دارند. در ادامه با چگونگی خربد و ساخت پروفیل های قوطی آلومینیومی آشنا می شویم.

ساخت قوطی آلومینیوم

پروفیل های قوصی همانند دیگر پروفیل های آلومینیومی با استفاده از عملیات اکستروژن ساخته می شود.پرس اکستروژن آلومینیوم ، بیلت آلومینیوم را به پروفیل با سطح مقطع مشخص تبدیل می کند. این عملیات منحصر به فرد ترین ویژگی های فیزیکی را به آلومینیوم می دهد و همچنبن باعث می شود پروفیل های آلومینیومی به راحتی ماشین کاری شوند.

اکسترود آلومینیوم  باعث می شود آلومینیوم عملیات پذیرتر شود با این که آلومینیوم یک سوم چگالی و سختی فولاد است، آلیاژ آن با دیگر فلزات قدرت و استحکام به نسبت بالایی به آن می دهد.

آلیاژ های آلومینیوم مورد استفاده در تولید پروفیل آلومینیوم قوطی

در زمینه تولید قوطی پروفیل آلومینومی میتوان از آلیاژ های گسترده ای بر اساس نیاز استفاده کرد. معمولا از آلیاژ های سری ۶۰۰۰ و یا ۷۰۰۰ در تولید قوطی های آلومینیومی استفاده می شود. آلیاژ ۶۰۶۳ آلومینیوم را می توان یکی از پر کاربردترین انواع آلیاژ های آلومینیوم دانست.

این آلیاژ از پر طرفدارترین آلیاژ های آلومینیومی در تولید پروفیل آلومینیوم و اکسترود آلومینیوم است. ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ ﺟﻮﺷﻜﺎری ﺧﻮب ، ﻣﻘﺎوﻣﺖ ﺑﻪ ﺧﻮردﮔﻲ و ﺟﻠﻮه آﻧﻮداﻳﺰ ﺑﺴﻴﺎر ﺧﻮب و ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﻛﺎری ﻣﺘﻮﺳﻂ از ﺧﺼﻮﺻﻴﺎت اﻳﻦ آﻟﻴﺎژ اﺳﺖ.

آلیاژ آلومینیوم

روش های خرید پروفیل قوطی آلومینیوم 

امروزه سایت های اینترنتی و مراکز زیادی وجود دارند که پروفیل های قوطی را میفروشند ، اما نمیتوان کیفیت همه آن ها را تضمین کرد .

همچنین در مصارف تخصصی تر لازم است تا اندازه ها و همچنین خاصیت آلیاژی پروفیل اکسترود دقیقا مانند خواسته مشتری باشد . پس لازم است تا از جایی مطمئن و قابل اعتماد خرید کرد.

چرا آلوم طرح پاسارگاد؟

آلوم طرح پاسارگاد با مشاوره رایگان به همه شما عزیزان و به همراه داشتن متخصصین حرفه ای  در این زمینه ، این افتخار را دارد که قوطی های آلومینیومی مورد نیاز شما را با سطح مقطع دلخواهتان تولید کند. آلوم طرح همراه قابل اطمینان شما در این پروسه خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت و خرید پروفیل قوطی آلومینیوم با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید با مشاوران ما در واتساپ و یا تلگرام در تماس باشید.

تماس-باما
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا