با آلوم طرح پاسارگاد بیشتر آشنا شوید

درباره شرکت ما

تولید پروفیل آلومینیوم و مهندسی فروش

تولید محصولات آلومینیومی داری المانهای فنی و ظرافتهای خاص می باشند. متاسفانه عدم درک متقابل تولید کننده و مصرف کننده منجر به روابط غیر شفاف و عدم هماهنگی و در نتیجه باعث اتلاف زمان ، سرمایه و سوء تفاهم بین آنها می شود.
شرکت آلوم طرح پاسارگاد در سال 1387 به ثبت رسمی رسیده و از سال 1389 آغاز به فعالیت در زمینه مهندسی فروش آلومینیوم نموده است. در این راستا، این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص، باتجربه و تحصیل کرده به ویژه در صنایع و علوم مرتبط با صنعت آلومینیوم و حسابداری صنعتی، با همکاری افراد خوش نام و صاحب سبک در صنعت آلومینیوم تلاش زیادی بر کاهش اتلاف انرژی داشته که این نکته کاهش قیمت تمام شده محصول تولیدی را به دنبال خواهد داشت.
نوع فعالیت در این عرصه به گونه ای است که تیم مهندسی فروش به منظور افزایش کیفیت محصول نهایی و کاهش قیمت تمام شده ، ایفای نقش میکند.
هم چنین تیم طراحی مقاطع پروفیل و مجموعه های پروفیلی با استفاده از نرم افزارهای طراحی و نقشه کشی آنچه را که در اندیشه مشتریان است با ابتکار ، مهارت و خلاقیت به محصول تبدیل می کند. این پروسه تا مرز شبیه سازی خروجی مقطع از قالب با استفاده از نرم افزارهای 3D و روشهای نوین مهندسی همزمان در چارچوب این شرکت به عنوان اولین و تنها شرکت ابداع کننده این روش در ایران پیش می رود.

شبکه های اجتماعی

352

پروژه‌های به پایان رسیده

120+

مشتری دائمی

12

جوایز دریافت شده

14

سال‌های خدمت

تیم ما

اعضای هیئت مدیره شرکت آلوم طرح پاسارگاد

آلوم طرح

آقاي مجتبي اسلامي فرد

نائب رئیس هیئت مدیره

آلوم طرح

خانم مهندس نفیسه ایزدخواه

مدیرعامل

آلوم طرح

آقای مهندس سهیل ایزدخواه

رئیس هیئت مدیره

با ما همکاری داشته اند ..

اعتماد شما، سرمایه ماست

ما بر این باوریم خداوند متعال ناظر بر اعمال ماست لذا صداقت و درستی درکار برای ما از هر مرجعی معتبر تـــــــر است. ادعای ما این است که رویاهای مشتریان رابا خدمات متمایز و پذیرا بودن انتقادات و پیشنهادات به حقیقت برسانیم. ارزومندیم مورد لطف و عنایت خداوند بی همتاقرار بگیریم تاهر روز بر کیفیت انجام اصول منشور بیفزاییــــم. مدیران و پرسنل الوم طرح پاسارگاد در مسیر خود تلاش بر اجرای دقیق و با کیفیت اصول منشور را دارند. با ایجاد محیطی مملو از صمیمیت و اعتماد سعی در جلب رضایت قلبی و همیشگی مشتــــری داریم. تصمیمات ما در جهت منفعت و سود مشتری است و این در مرکزاخلاق حـــــرفه ای سازمان است. ما بر این باور هستیم که مشتری عضوی از گروه ماست و خدمت گــزاری به وی وظیفه ماست باتکیه بردانش،تخصص و فناوری اطلاعات همواره به دنبال کیفیت برتر و پیشرفت هستیم. برتر از فروش محصول به مشتری، تداوم رابطه با ایشان است که این ثروتی بزرگ است. برتری در فرایند کسب و کار نیازمند دیدگاه خوب مشتــــری و مخاطـــــــب است ما میکوشیم نه تنها در جهت جذب مشتری بلکه برای حفظ مشتریان خود.
آلوم طرح
منشور اخلاقی
پیمایش به بالا