پروفیل آلومینوم نرده و نما - پروفیل آلومینیومی

پروفیل آلومینیوم نرده و نما

امروزه با مدرن شدن صنعت معماری و طراحی ساختمان ، استفاده از پروفیل های آلومینیوم در نرده و نما ها رایج شده است. پروفیل های آلومینیومی به دلیل قابلیت آن ها در تولیدشان به صورت دلخواه بسیار پر طرفدارند.

این پروفیل های اکستروژن را میتوان بر اساس سطح مقطع دلخواهتان تولید کنید. ازین رو بسیاری از صنایغ به استفاده از آن ها در ابزار آلات و یا محصولات خود روی آورده اند.صنعت ساختمان یکی از پر مصرف ترین صنایع در استفاده از پروفیل های آلومینیومی است.

ظاهر پروفیل های آلومینیومی را میتوانید آن طور که میخواهید انتخاب کنید. در انتخاب رنگ این پروفیل ها دستتان باز است و گزینه های بسیاری دارید. همچنین با انتخاب جلوه یا مات یا براق میتوان زیبایی آن ها را دوچندان کرد.

در ادامه به بررسی بیشتر مزیت پروفیل های آلومینیومی در نرده ها و نماها میپردازیم.

چرا باید از پروفیل آلومینیوم در تولید نرده ها و نما ها استفاده کنیم؟

فلز آلومینیوم دارای ویژگی های منحصر به فردی است. این فلز بسیار سبک است ، با این حال مقاومت بالایی دربرابر شرایط نامساعد جوی داد. یک ویژگی منحصر به فرد برای این فلز ، اکسترود پذیری آن است.

در عملیات اکستروژن آلومینیوم  بیلت آلومینیوم به پروفیل آلومینیوم تبدیل می شود. اکستروژن آلومینیوم ویژگی های منحصر به فردی به پروفیل آلومینیومی می دهد.

اکستروژن آلومینیوم چیست ؟

مراحل تولید پروفیل آلومینیوم 

طراحی اختصاصی پروفیل آلومینیومی

زیبایی و تنوع در رنگ و ظاهر پروفیل های آلومینیومی

خریداران پروفیل های آلومینیومی آزادانه میتوانند رنگ پروفیل آلومینیوم دلخواهشان را انتخاب کنند. این امر باعث افزایش زیبایی و خاص بودن محصول نهایی میشود.

استفاده از رنگ های الکترواستاتیکی یکی از انواع پوشش آلومینیوم است. همچنین میتوان از آنادایز به عنوان پوشش پروفیل های آلومینیومی استفاده کرد.

استفاده از پروفیل های آلومینیومی برای طراحی های مدرن ساختمانی

معماران همواره به دنبال نواوری در ساخت ساختمان ها هستند. پروفیل های آلومینیوم به دلیل این که میتوانند با طراحی دلخواه تولید شوند ، مورد توجه قرار گرفته اند. بسیاری از طراحان ساختمان و معماران به دنبال استفاده از پروفیل های آلومینیومی در متریال ساختمان هایشان هستند.

ویژگی های منحصر به فرد پروفیل های آلومینیوم باعث شده است تا بسیار محبوب شوند. در زمینه نما های ساختمان ها پروفیل کرتین وال مورد استفاده قرار میگرد. این پروفیل ها الومینیوم در ساختمان هایی که نمای شیشه ای دارند ، استفاده می شوند.

کرتین وال چیست؟ 

چرا آلوم طرح پاسارگاد؟

تولید پروفیل های آلومینیوم داری المان های فنی و ظرافت های خاص می باشند. متاسفانه عدم درک متقابل بین تولید کننده و مصرف کننده منجر به روابط غیر شفاف و عدم هماهنگی و در نتیجه باعث اتلاف زمان ، سرمایه و سوء تفاهم بین آنها می شود.

 آلوم طرح پاسارگاد مفتخر است با عملیاتی کردن اصول مهندسی فروش در تولید  پروفیل های آلومینیومی، گامی در بهبود کیفیت تولید پروفیل های اکستروژن آلومینیومی داشته باشد.  اکنون مشتریان بدون نیاز به صرف وقت و هزینه می توانند پروفیل آلومینیوم خود را با سطح مقطع مورد نظر خود  بدون هیچ مشکلی به دست آورند.

 تمامی خدمات مشاوره ای آلوم طرح پاسارگاد به صورت رایگان می باشد و مشاوران ما با تخصص کافی و تجربیات خود با حضور در کارخانه های اکستروژن آلومینیوم بهترین همراه شما در رسیدن به محصول مورد نظرتان می باشند .

تماس-باما

5/5 - (1 امتیاز)
اسکرول به بالا