پروفیل های کابینتی و یراق آلات کابینت

پروفیل های آلومینیومی کابینتی و یراق آلات کابینت

پروفیل های آلومینیوم کابینتی و یراق آلات آن

پروفیل های آلومینیومی کابینتی، به پروفیل های آلومینیومی میگویند که در ساخت کابینت ها و قفسه ها مورد استفاده قرار میگرند. این نوع پروفیل آلومینیوم محدود به شکل خاصی از سطح مقطع نمیشود. بلکه انواع و اقسام پروفیل های آلومینیومی وجود دارند که میتوان از آن ها برای ساخت کابینت ها استفاده کرد. 

استفاده از پروفیل آلومینیومی در ساخت کابینت

کابینت های آشپزخانه خانگی

در گذشته کابینت های مورد استفاده در آشپزخانه های خانگی (چه بدنه چه درها) اغلب فلزی بودند. اما امروزه ، با تغییر سلیقه عموم مردم ، کابینت های آشپزخانه ای از جنس MDF میباشند. اما به دلیل قیمت بالای MDF بسیاری ترجیح میدهند، بدنه و قفسه های کابینت را از جنس فلز تهیه و از MDF به عنوان در برای این کابینت ها استفاده کنند. باید به این نکته توجه کرد که فلز مورد استفاده در این استراکچر ها باید کیفیت بالایی نیز داشته باشد. در غیر این صورت ، قفسه های استفاده شده زنگ زده و مورد آسیب قرار میگیرند. در این صورت شاید تفاوت زیادی بین یک بدنه فلزی با کیفیت و بدنه از جنس MDF نباشد. لذا بسیاری ترجیح میدهند از همان MDF برای بدنه کابینت های آشپزخانه ای استفاده کنند.

برای لولا و ریل های این نوع کابینت ها یکی از بهترین و در دسترس ترین گزینه پروفیل های آلومینیومی میباشند.

کابینت های صنعتی

این کابینت ها اغلب از جنس آلومینیوم هستند. به دلیل واکنش پذیری پایین این فلز در محیط های مختلف ، آلومینیوم بهترین گزینه برای ساخت کابینت های صنعتی میباشند. این کابینت ها از ورق های آلومینیومی ضخیم و مستحکم ساخته شده و از اکسترود آلومینیومی برای ساخت ریل و دستگیره برای آن ها استفاده میشود.

یراق آلات کابینتی آلومینیومی

یراق آلات آلومینیومی به غیر مصارفی که در کابینت ها دارند، در جا های مختلف دیگری نیز مورد استفاده قرار میگیرند. این یراق آلات به دلیل ارزان بودن و کیفیت بالایی که دارند مورد توجه زیادی قرار گرفته اند. یراق آلات آهنی به دلیل آسیب پذیر بودن در برار رطوبت گزینه مناسبی برای بسیاری از استفاده های کابینت ، نمیباشند. اما آلومینیوم از این آسیب مصون است.

شما اکنون میتوانید پروفیل های کابینتی و یراق آلات آن از آلوم طرح پاسارگاد خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

امتیاز بدهید
اسکرول به بالا