محصولات آلومینیومی

محصولات آلومینیومی - تولید پروفیل آلومینیوم- تولید کننده پروفیل آلومینیوم - بازار پروفیل آلومینیوم

چرا از محصولات آلومینیومی استفاده کنیم؟

محصولات آلومینیومی تنوع بسیاری دارند. پروفیل های آلومینیوم پرکاربرد ترین و پرطرفدار ترین محصولات الومینیومی هستند که به روش اکستروژن آلومینیوم تولید می شوند.

فلز آلومینوم خواص فراوانی دارد. این فلز سبک با ترکیب با فلز های دیگر می تواند مقاومت بالایی در برابر شرایط نا مساعد داشته باشد. مهمترین دلیلی که فراورده های آلومینیومی آنقدر پر طرفدار هستند خصوصیات ماده اولیه آن یعنی آلومینیوم است.

قیمت بیلت آلومینیوم - اکستروژن آلومینیوم

اکسترود پذیری آلومینیوم و تولید پروفیل آلومینیوم 

آلومینیوم به صورت بیلت به عنوان ماده اولیه اکستروژن مورد استفاده قرار می گیرد. بیلت آلومینیوم را با استفاده از دستگاه اکستروژن از قالب مورد نظر عبور میدهند. سپس پروفیل آلومینیوم به عنوان خروجی از دستگاه اکستروژن خارج می شود. اکسترود پذیری آلومینیوم این امکان را فراهم آورده است تا بتوانیم با یک طراحی قالب مناسب ،سطح مقطع مورد نظرمان را تولید کنیم .

انواع محصولات آلومینیومی

محصولات آلومینیومی متنوعی وجود دارند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از این محصولات عبارتند از:

۱. پروفیل‌های آلومینیومی اختصاصی: این شامل پروفیل‌های مختلف با اشکال و اندازه‌های متفاوت است که در ساختارهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله پروفیل‌های صنعتی، پروفیل‌های ساختمانی، و پروفیل‌های خودروسازی.

۲. ورق‌های آلومینیومی: ورق‌های آلومینیومی برای ساخت قطعات بدنه خودروها، تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، کارخانجات، ساختمان‌ها و سایر برنامه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۳. ریل‌های آلومینیومی: این ریل‌ها برای ساخت وسایل نقلیه ریلی مانند قطارها و متروها به کار می‌روند.

۴. فویل آلومینیومی: فویل‌های آلومینیومی برای بسته‌بندی مواد غذایی، داروها، محصولات الکترونیکی، و سایر محصولات استفاده می‌شوند.

۵. آلومینیوم اکسترود شده شیاردار و عمومی: این محصولات شامل قطعات مختلفی مانند لوله‌ آلومینیومی، نوارها، و قطعات ساختمانی می‌شوند که با استفاده از فرآیند اکسترود شده‌اند.

۶. آلومینیوم آلیاژی: این شامل آلومینیوم با اضافه کردن عناصر دیگری مانند روی، مس، منیزیم و سیلیسیم است که ویژگی‌های خاصی مانند استحکام، سختی، و مقاومت به زنگ زدگی به آلومینیوم اضافه می‌کنند.

این تنوع در محصولات آلومینیومی به عنوان یکی از فلزات مهم و چندمنظوره، از توانمندی وسیع آن در برخورد با نیازهای مختلف صنایع و کاربردهای گوناگون نشان می‌دهد.

پروفیل آلومینیوم

ساخت پروفیل آلومینیوم به روش اکستروژن انجام می شود . به طور کلی اکستروژن به فرآیندی گفته می شود که طی آن بیلت های آلومینیوم ، تحت فشار از داخل قالب با شکل خاص (از قبل طراحی شده ) رد شده و سطح مقطعی را تولید می کند. اکستروژن روش های مختلفی دارد که عمومی و ساده ترین شکل آن به صورت اکسترود مستقیم است .

کانتینر دستگاه از چند لایه فولادی (معمولا دو لایه) ساخته شده است و قادر به تحمل تنش های شعاعی بسیار بالا می باشد. پروفیل های آلومینیوم یا به صورت عمومی و یا اختصاصی تولید می شوند . پروفیل های شیاردار آلومینیومی یکی از محبوب ترین پروفیل های آلومینیوم هستند.

سایت یاکین آلومینیوم به صورت اختصاصی پروفیل های شیاردار را تولید می کند و یکی از بزرگترین مجموعه های مقاطع پروفیل شیاردار را دارا است. همچنین در زمینه هیت سینک های آلومینیومی سایت گیان آلومینیوم در زمینه هیت سینک های آلومینیومی به صورت حرفه ای فعالیت دارد.

 متخصصین ما با تجربه چندین ساله خود بهترین همیاران شما در طراحی و تولید سطح مقطع های اختصاصی هستند.

ورق آلومینیومی

محصولات نورد شده آلومینیومی حدود ۵۰% از مصنوعات آلومینیومی را شامل می شود .  این محصولات آلومینیومی عموما به دو دسته مارپیچ (کویل) و صفحه ای(پلیت) ، تقسیم میگردد.

این محصولات حدود ۲۱% در صنعت ساختمان ، ۲۳% صنعت حمل و نقل ، ۱۰% الکترونیک ، ۲۲% صنعت بسته بندی و ۲۴% در سایر صنایع ، مورد استفاده قرار می گیرد.

 یراق آلات آلومینیومی

یراق آلات پروفیل شیاردار از زیر مجموعه های پروفیل آلومینیوم شیاردار هستند .  این یراق آلات به عنوان اتصالات پروفیل های شیاردار مورد استفاده قرار می گیرند.

نیاز به اطلاعات تخصصی و مشاوره دارید؟

شما به راحتی میتوانید با تماس با ما ، از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید . همچنین برای اطلاع از قیمت پروفیل آلومینیوم مورد نظرتان با ما در تماس باشید.

اگر به کمک نیاز دارید همین حالا با ما تماس بگیرید 

تماس-باما
امتیاز بدهید
پیمایش به بالا