پروفیل شیاردار صنعتی

پروفیل شیار دار صنعتی چیست؟

پروفیل شیاردار صنعتی از آن دسته پروفیل های آلومینیوم است طرفداران خاص خود را دارد. این پروفیل آلومینیوم در محیط های کارگاهی و صنعتی مورد استفاده است که به صورت آماده وجود ندارند و یا همه نیاز های کاربردی را به طور کامل رفع نمیکنند. یکی دیگر از مشکلات موجود صرف زمان و هزینه برای یافتن محصول مناسب است که بتواند کلیه این نیاز ها را رفع کند.

همچنین امکان دارد که محصولات آماده خریداری شده از بازار بعد از گذشت مدت زمانی از چرخه تولید خارج شوند و برای یافتن و خرید دوباره یک فریم دقیقا به همان شکل در آینده دچار مشکل شویم.

دلایل استفاده از پروفیل آلومینیوم شیاردارصنعتی

پروفیل شیاردار صنعتی دارای طراحی های ویژه سطح مقطع در سایز های مختلف می باشد که با استفاده از یراق آلات ، اتصال آن ها تنها با برش پروفیل آلومینیومی طبق سفارش مشتریان امکان ساخت هرگونه فریم را دارا هستند.

ساخت انواع فریم و پایه های مختلف با این نوع پروفیل آلومینیوم بسیار راحت است و نیاز به تخصص خاص و یا ابزار مخصوص برای سر هم بندی ندارند.

بنابراین می توان به هر طرحی به آسانی جامه عمل پوشاند. استفاده از مواد اولیه فابریک و درجه۱، قالب اکسترودی با فولاد مناسب و ساخت عالی ،‌کنترل کیفیت هنگام تولید و مراحل بعدی تولید آن مانند بسته بندی و حمل مناسب ،پروفیل شیاردار را به یکی از با کیفیت ترین و کاربردی ترین محصولات اکسترود آلومینیومی تبدیل کرده است.

پروفیل شیاردار آلومینیوم معمولا دارای حداقل پیچیدگی و تابیدگی در سطح مقطع و طول می باشد و با توجه به ویژگی های آلیاژ ۶۰۶۳ دارای سختی بالا ،‌خواص مکانیکی مناسب و جلوه آنودایز خوب و خاصیت ماشین کاری و سوراخ کاری هستند. این پروفیل های آلومینیومی استحکام و قابلیت تحمل وزن بالا نیز دارند.

این پروفیل های آلومینیوم مهندسی دارای سایز های مختلف سطح مقطع از سایز های پایین مانند سایز۲۰ *۲۰ میلیمتر ، برای فریم های کوچک و یا شاسی های کم استحکام،‌ تا سایز های بزرگ ۴۵*۱۸۰ و ۹۰*۱۳۵میلیمتر با استحکام و تحمل وزن بسیار بالا صورت می گیرد.

آلیاژ ۶۰۶۳ آلومینیوم مورد استفاده در اکسترود پروفیل شیاردار

خواص آلیاژ ۶۰۶۳ آلومینیوم ، به پروفیل های اکسترودی آلومینیومی ویژگی منحصر به فرد و رضایت بخشی داده است که آنها را به یکی از پر کاربرد ترین محصولات در صنعت دنیا تبدیل کرده است .

یکی از پروفیل های اکسترود پر مصرف و کاربردی در صنعت ، پروفیل های شیاردار صنعتی یا پروفیل های مهندسی می باشند. در بسیاری از موارد زیبایی و شکیل بودن فریم ساخته شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

پروفیل های شیاردار مهندسی آنادایز شده با رنگ دلخواه و با کیفیت بالا عرضه می شود. با توجه به نیاز مشتریان میتوان نمای پروفیل را به رنگ های مختلف ازطیف های رنگهای شامپاینی و برنز تا مشکی نیز تغییر داد، که البته نیاز به صرف زمان و هزینه بیشتری نسبت به رنگ نقره ای آن ،که به صورت متداول استفاده می شود دارد.

مشاوره ، استعلام قیمت و خرید پروفیل شیاردار آلومینیوم صنعتی

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید. مشاوران ما همواره پاسخگوی شما خواهند بود. همچنین جهت آموزش نحوه اتصال این پروفیل های آلومینیومی میتوانید به سایت پروفیل شیاردار یاکین مراجعه نمایید.

تماس-باما
تماس با ما

 

 

امتیاز بدهید
اسکرول به بالا