صنعت ساختمان

پروفیل آلومینیوم نرده و نما - پروفیل آلومینیومی ساختمانی

پروفیل آلومینیوم صنعت ساختمان

کاربرد پروفیل های آلومینیومی در صنعت ساختمان به سه بخش دکوراسیون و تاسیسات و نما تقسیم می گردد که طراحی و تولید و توزیع انواع مقاطع پروفیل های اکستروژن آلومینیومی از قبیل:

لوله های نما

 نرده های راه پله و تراس پارتیشن (راد) – هندریل

تجهیزات مبلمان میز و پایه LCD

فریم دربهای ضد سرقت

فریم در بازکن

فریم آسانسور

فریم دستگاههای سونا

جکوزی و لوله های رادیاتور

فریم لامپ های LED – چراغ های خطی

فریم لامپ های مهتابی

درب و پنجره و کرکره

 توسط شرکت ما به مشتریان ارایه خدمات می گردد. این بخش یکی از وسیع ترین بخش های مصارف آلومینیوم به شمار می آید.

انواع پروفیل آلومینوم در صنایع ساختمان

در صنایع ساختمانی، پروفیل‌های آلومینیوم بسیار متنوع هستند و برای استفاده در انواع مختلف سازه‌ها و اجزای ساختمانی به کار می‌روند. برخی از پروفیل‌های آلومینیوم مورد استفاده در صنایع ساختمانی عبارتند از:

پروفیل‌های درب و پنجره: پروفیل‌های آلومینیوم برای ساخت درب و پنجره‌های ساختمانی استفاده می‌شوند. این پروفیل‌ها به دلیل مقاومت بالا، سبک و قابلیت پردازش و ساخت آسان بسیار محبوب هستند.

پروفیل‌های نورپردازی: این پروفیل‌ها برای استفاده در نصب لوسترها، پنل‌های نورپردازی، نورهای داخلی و خارجی ساختمان و موارد مشابه به کار می‌روند.

پروفیل‌های فضای باز: این پروفیل‌ها برای ساخت درب‌های فضای باز، پوشش‌های خارجی و سازه‌های فلزی استفاده می‌شوند. این پروفیل‌ها معمولاً مقاومت بالایی دارند و در برابر شرایط جوی سخت تحمل می‌کنند.

پروفیل‌های پوشش دیواری: این پروفیل‌ها برای پوشش دیوارهای ساختمانی و فضاهای داخلی استفاده می‌شوند. این پروفیل‌ها معمولاً با روکش‌های مختلفی پوشش داده می‌شوند تا به ظاهر جذابیت دهند.

پروفیل‌های پله: این پروفیل‌ها برای ساخت پله‌ها و نرده‌های پله‌ها استفاده می‌شوند. این پروفیل‌ها معمولاً در ساختمان‌های عمومی و تجاری استفاده می‌شوند.

 

امتیاز بدهید
پیمایش به بالا