پروفیل شیاردار 60 در 60

پروفیل شیاردار 60 در60

پروفیل شیاردار 60 در 60

پروفیل های شیاردار 60*60 آلومینیومی یکی از انواع پروفیل شیاردار است که در صنایعی که مقاطع آلومینیومی در آن نیاز به استحکام زیاد دارد، بسیار پر طرفدار است. این پروفیل آلومینیومی در مقاطع سبک ، متوسط و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل آلومینیوم شیاردار 60 در 60
پروفیل آلومینیوم 60*60 شیاردار

 

آنادایز پروفیل شیاردار آلومینیوم 60 در 60

از این پروفیل های آلومینیومی معمولا در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد.در نتیجه اغلب مواقع آنادایز نقره ای برای این پروفیل های شیاردار استفاده می شود.

همچنین این پروفیل های شیاردار در ساخت فریم های پارتیشن نیز مورد استفاده قرار میگیرند ، به همین دلیل ممکن است آنادایز هایی با رنگ های خاص هم در رنگ آمیزی این پروفیل آلومینیوم شیاردار استفاده شود.

آنادایز کردن پروفیل های آلومینیومی تنها جنبه زیبایی ندارد  ، بلکه موجب افزایش استحکام پروفیل آلومینیومی نیز می شود. همچنین آنادایز کردن پروفیل های آلومینیومی موجب افزایش مقاومت سطح پروفیل آلومینیوم در برابر شرایط نا مساعد جوی نظیر رطوبت و  گرما می شود.

آنادایز پروفیل آلومینیوم – چرا باید پروفیل آلومینیوم خود را آنادایز کنیم؟

کاربرد پروفیل شیاردار 60 در 60 آلومینیوم

این پروفیل شیاردار در مصارفی مورد استفاده قرار میگیرند که نیاز به استحکام زیاد است . پروفیل آلومینیوم شیاردار 60*60 بهترین گزینه برای فریم های صنعتی بزرگ می باشند.

همچنین این پروفیل های آلومینیومی به عنوان فریم پروفیل شیاردار مورد استفاده قرار می گیرند زیرا استحکام به نسبتا بالایی دارند.

 

پروفیل شیاردار را از کجا تهیه کنیم؟

شما به راحتی می توانید پروفیل های شیاردار خود را از سایت تخصصی پروفیل شیاردار آلومینیومی ما خریداری کنید.

متخصصین ما به صورت رایگان می توانند شما را در خرید پروفیل های شیاردار و یراق آلات شیاردار آلومینیومی یاری کنند و شما را به خرید بهترین محصول مورد نیازتان راهنمایی کنند.

 یاکین آلومینیوم یکی از کاملترین سایت ها در زمینه خرید اینترنتی پروفیل شیاردار می باشد و یکی از بهترین و مظمئن ترین گزینه ها برای شما خریداران گرامی است.

 

امتیاز بدهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا