نوامبر 26, 2020 در پروفیل آلومینیومی, مطالب آموزشی و اخبار
پروفیل شیاردار ۶۰ در۶۰

پروفیل شیاردار ۶۰ در ۶۰

پروفیل های شیاردار ۶۰*۶۰ آلومینیومی یکی از انواع پروفیل شیاردار است که در صنایعی که نیاز به استحکام زیاد است، بسیار طرفدار است.

این پروفیل آلومینیومی در مقاطع سبک ، متوسط و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل آلومینیوم شیاردار 60 در 60

پروفیل آلومینیوم ۶۰*۶۰ شیاردار


آنادایز پروفیل شیاردار آلومینیوم ۶۰ در ۶۰

این پروفیل های آلومینیومی از آن جایی که در صنعت مورد استفاده قرار میگیرند معمولا آنادایز نقره ای برای این پروفیل های شیاردار مورد استفاده قرار میگیرد.

این پروفیل های شیاردار در ساخت فریم های پارتیشن هم مورد استفاده قرار میگیرند ، به همین دلیل ممکن است آنادایز هایی با رنگ های خاص هم در رنگ آمیزی این پروفیل آلومینیوم شیاردار مورد استفاده قرار گیرند.

آنادایز کردن پروفیل های آلومینیومی تنها جنبه زیبایی ندارد بلکه موجب افزایش استحکام پروفیل آلومینیومی می شود. همچنین آنادایز کردن پروفیل های آلومینیومی موجب افزایش مقاومت پروفیل آلومینیوم در برابر شرایط نا مساعد جوی می شود.

آنادایز پروفیل آلومینیوم – چرا باید پروفیل آلومینیوم خود را آنادایز کنیم؟

کاربرد پروفیل شیاردار ۶۰ در ۶۰ آلومینیوم

این پروفیل شیاردار در مصارفی مورد استفاده قرار میگیرند که نیاز به استحکام زیاد است . پروفیل آلومینیوم شیاردار ۶۰*۶۰ بهترین گزینه برای فریم های صنعتی بزرگ می باشند.

همچنین این پروفیل های آلومینیومی به عنوان فریم پروفیل شیاردار مورد استفاده قرار می گیرند زیرا استحکام به نسبن بالایی دارند.


پروفیل شیاردار را از کجا تهیه کنیم؟

شما به راحتی می توانید پروفیل های شیاردار خود را از سایت تخصصی پروفیل شیاردار آلومینیومی ما خریداری کنید.

متخصصین ما به صورت رایگان می توانند شما را در خرید پروفیل های شیاردار و یراق آلات شیاردار آلومینیومی یاری کنند و شما را به خرید بهترین محصول راهنمایی کنند.

سایت یاکین آلومینیوم یکی از کاملترین سایت ها برای خرید اینترنتی پروفیل شیاردار میباشد و یکی بهترین گزینه ها برای شما خریداران گرامی است.


Tags:

گذاشتن نظر

آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ است. فیلد های اجباری مشخص شده. *