بهمن ۷, ۱۳۹۶ 0 نظرات در کاربرد آلومینیوم, مطالب آموزشی و اخبار
۵دلیل مبنی بر این که چرا باید ابزار خود را با پروفیل شیاردار درست کنیم

این جا به بررسی ۵ دلیل اساسی این که چرا در جاهای مختلف وسایل مورد نیاز خود را از پروفیل شیاردار درست میکنند میپردازیم:


  1. ساختار دلخواه

شاید بتوانید ابزار مورد نیاز خود را در فروشگاه ها با تخفیف تهیه کنید ولی این وسایل چون ساختاری عمومی دارند ممکن است دقیقا چیزی که به آن نیاز دارید نباشند ولی با استفاده از پروفیل شیاردار شما میتوانید دقیقا چیزی که به آن نیاز دارید را تهیه کنید.


  1. سهولت استفاده

کار با پروفیل شیاردار نه تنها خسته کننده نیست بلکه سرگرم کننده است و با این که این نوع پروفیل ها به “مجموعه ی مهندسین ” معروف است تنها چیزی که ممکن است شما را محدود کند قوه تخیلتان است! شما به راحتی میتوانید با سر هم کردن این پروفیل ها ابزار های مورد نیاز خود را دقیقا مانند آنچه در ذهنتان است درست کنید.


  1. مزایای متعدد آلومینیوم

آلومینیوم نسبت به استیل جوشکاری شده و چوب مزایای بیشتری دارد. به طور کلی آلومینیوم نصف وزن استیل مشابه را دارد . فریم های آلومینیوم بسیار تمیز تر از ابزار استیل رنگ شده است آلومینیوم مانند استیل زنگ نمیزند و دوام بیشتری نسبت به استیل دارند.

همچنین پروفیل های شیاردار را میتوانید در اتاقی که مورد استفاده قرار میگیرند سر هم کنید و نیاز نیست به این که آیا از در عبور میکند یا نه فکر کنید.


  1. یراق آلات پروفیل شیاردار

پروفیل های شیاردار برای این طراحی شده اند تا مزایای بیشتری نسبت به لوله اکسترودی معمولی داشته باشند. شاید دیگر اقلام اکسترودی استحکام لازم را برای انجام کاری داشته باشند ولی اتصالات آن ها دشوار است و ممکن است از استحکام نهایی  محصول کم کند. پروفیل های شیاردار به دلیل وجود شیار در اطراف آن ها به راحتی به هم متصل میشوند و از استحکام کلی محصول کم نمیکنند.

یراق آلات پروفیل شیاردار این امکان را به راحتی فراهم میکنند و اتصال آن ها را بسیار ساده میکند به همین دلیل است که مهندسین علاقه بسیار زیادی به پروفیل شیاردار دارند.


  1. ارزش

یکی از مزایای پروفیل شیاردار که در دراز مدت معلوم میشود این است که میشود محصولی که امروز  میسازید را در آینده از هم جدا کنید و چیزی جدید بسازید . از آن جا که قطعات به هم جوش داده نشه اند میتوانید چیزی را که هم اکنون به آن نیاز ندارید را به چیزی که الان به آن نیازمندید تبدیل کنید.منبع: http://fandl8020.com