اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷ Off نظرات در کاربرد آلومینیوم, مطالب آموزشی و اخبار
پروفیل های پنل خورشیدی

ما با استفاده از تخصص صنعتیمان پنل های آلومینیومی خورشیدی با ویژگی های کلاس جهانی تولید می کنیم و از جدیدترین فن آوری های تولید پنل های آلومینیومی خورشیدی استفاده می کنیم و همچنین روش های اکسترود آلومینیوم خود را به روز می کنیم تا بتوانیم به این اهداف برسیم.

شرکت آلوم طرح پاسارگاد با یک تیم واجد شرایط از مهندسان باتجربه و سیستم های مدرن می تواند قاب های آلومینیومی خورشیدی با کیفیت بالا تولید کند.

ما قادر به عرضه مقاطع با اندازه دلخواه شما و آنودایز شده و آماده برای استفاده به عنوان فریم های خورشیدی می باشیم. پنل های خورشیدی آلومینیومی ما در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند تا برای رسیدن به اهداف و برنامه های خاص شما به شما کمک کنند.لازم به ذکر است که قالب بندی آلومینیومی انعطاف پذیری در طراحی پنل های خورشیدی را فراهم میکند . پروفیل آلومینیوم اکسترود شده را می توان در زوایای غیر معمول و دقیق متصل کرد، در حالی که نیاز به قطعات و اتصالات کمتری دارد. این امر دقت لازم را در تنظیم پنل های خورشیدی برای حداکثر عملکرد انرژی فراهم می کند.


اکستروژن آلومینیوم به دلیل قابلیت تحمل گرما، مقاومت در برابر خوردگی و آب و هوا در معماری پنل های خورشیدی، بهترین انتخاب فلزی است.


قابلیت تولید، دقت محصول و کیفیت ما را به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان در صنعت آلومینیوم قرار داده است.