پروفیل آلومینیوم در صنعت هوا ساز
در دستگاه هاي هواساز, هوا از ميان کويل هاي سرمايشي و يا گرمايشي عبور کرده و با قابليت رطوبت گيري، رطوبت زني و تصفيه هوا، هواي مطبوعي را فراهم مي آورد. پروفیل اکستروژن آلومینیوم به دلایل خواص فیزیکی و مکانیکی در دو بخش پره دمپر و قاب دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

دمپرها (Dampers):
دمپرها از پره هاي آلومينيومي به شکل ايرفويل، داخل يک قاب آلومينيومي در يک ترتيب پره اي، مخالف هم قرار مي گيرند. پره دمپرهاي مورد استفاده در دستگاه های هواسازها ساخته شده از پروفيل اکستروژن آلومینیوم است.

فریم دستگاه (Casing construction):
در دستگاه های هواساز ، قاب دستگاه از پروفيل هاي آلومينيوم اکسترود شده به شکل هاي خاص و پنل هاي دوجداره مي باشد. پروفيل ها توسط قطعه هاي کرنري به هم متصل مي شوند. تمامي پروفيل هاي آلومينيومي و قطعات کرنري مي تواند با روکش های مختلف و کیفیت های متنوع مواد اولیه باشد. همچنین این پروفيل هاي آلومينيومي اکسترود شده با ضخامت مختلف که قابلیت تحمل فشار متناسب را دارند براي ساخت بدنه دستگاه استفاده مي شود.

طراحی و تولید پروفیل فریم دستگاههای هواساز شامل  ۵ خم ، سپری وپره دمپر  ودریچه های هوا قطره گیر وپروفیلهای آلومینیومی اولترامیدی توسط این گروه صنعتی تولید می گردد .همچنین تیم فنی مهندسی شرکت با استفاده از تکنیک مهندسی همزمان و مهندسی فروش ایده های جدید رادر جهت رضایت مشتری و ایجاد وجه تمایز برندهای برتر در اختیار مشتریان قرار می دهد.به منظور ایجاد  وجه تمایز در تولید این مقاطع اقدام به طبقه بندی درجه کیفیت محصول با قیمتهای متفاوت نموده ایم تا مشتریان محترم امکان اتخاب کیفیت و قیمت مورد نظر خود را متناسب با مصرف مورد نظر داشته باشند.

پنج خم هایژنیک

سپری 5سانت شیار دار

پنج خم پنج سانت نوار خور

پره دمپر

سپری هایژنیک

مجموعه پروفیل هواساز

پروفیل آلومینیوم هواساز پنج خم

پروفیل آلومینیوم هواساز دمپر

پروفیل آلومینیوم هواساز سپری

پروفیل آلومینیوم هواساز قطره گیر

پروفیل آلومینیوم هواساز هایژنیک